Prostowniki

KATEGORIE PRODUKTÓW

Prostowniki

Prostowniki to urządzenia, służące do zamiany napięcia przemiennego na napięcie jednego znaku, które po dalszym odfiltrowaniu może być zmienione na napięcie stałe. Najczęściej prostowniki kojarzone są z urządzeniami, które podłącza się do akumulatorów samochodowych, by je naładować, jednak to tylko jedno ze znacznie szerszego spektrum ich zastosowań.

Zachęcamy także do sprawdzenia innych produktów z naszej oferty, a są to: magazyny energii i akumulatory LifePO4 

Prostownik do akumulatora niejedno ma imię

Prostownik do akumulatora to urządzenie, występujące w przeróżnych wariantach. Może to być np. model bezobsługowy, automatyczny, z rozruchem, do odsiarczania. Różne są także modele do poszczególnych pojazdów – na rynku dostępne są prostowniki do motocykla, przyczepy kempingowej, skutera, wózka widłowego, a także prostowniki uniwersalne do różnych typów pojazdów. Jeszcze inne ich warianty to do diesla, głębokiego rozładowania, jednopołówkowy i dwupołówkowy.

Niektóre prostowniki do akumulatora – poza wariantami uniwersalnymi – są przeznaczone do konkretnych typów akumulatorów, np. do urządzeń żelowych czy AGM. W sprzedaży dostępne są również modele do akumulatorów o pojemności znamionowej wyrażonej w amperogodzinach np. 60Ah czy 74Ah lub akumulatorów o konkretnym napięciu, np. 12V czy 24V.

Wygodne i bezpieczne zakupy online prostownika

W naszym aktualnym asortymencie znajduje się prostownik marki Foxsur. Jest to urządzenie mikroprocesorowe automatyczne. Doskonałe nadaje się do różnych typów akumulatorów, np. żelowych, kwasowo-ołowiowych mokrych, AGM i MF. Znając dokładne parametry – np. napięcie lub pojemność znamionową akumulatora – łatwo znaleźć do nich prostownik w sklepie internetowym, takim jak nasz. E-zakupy mają znaczącą przewagę nad stacjonarnymi. Można je zrobić o dowolnej porze dnia, również w święta i weekendy. Wystarczy smartfon z dostępem do internetu lub inne urządzenie, by zamówić coś online. Do wyboru są różne metody płatności (PayU i Przelewy24) oraz dostawy.

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć się więcej?